Ѷí〒モJ亻Ė ィ®入ÇқпΛʼnĭΛċェ

Pravidla

PRAVIDLA Top trackmania cupu 2

 

 

 

      1) Program Cupu :

 

 

 

      a) Přihlášené clany budou rozlosovány do 6 skupin po 4 popřípadě 3 clanech  podle zájmu o tento turnaj.

 

 

      b) Základní část se pojede systémem TA na 6 minut / mapa a počtem 5ti map na jedno CW, PLAY OFF se pojede stylem TA

 

 

      c) Každé kolo Cupu trvá vždy jeden týden a je zahájeno v ponděli 0:01 do neděle do 24:00.

 

 

      d) Postup clanu do dalších částí Cupu je následovný : Z každe skupiny postoupí 2 clany z 1. a 2. místa. Ty týmy jdou do Playoff.A jede se vyřazovacím stylem.

      e) turnaj se  pojede  vždy každy s každým dva zapasy jak ve skupině tak i v PO viz niže pravidlo ohledně map.PO bude vypadat následovně každy tým odehraje zápas doma a venku z těchto dvou cw se sečtou dosažené body a do další častí postupuje tým který dosáhl víc bodu např. FCH vs  CZM první zápas  74:1 druhý zápas CZM vs FCH  75:0 takže výsledek je FCH vs CZM  74:76 vyhralo CZM a postupuje dal.(CZM neurazte se jen jsem to dal aby se to dobře počítalo J ) nakonec zůstanou tri týmy ze kterých se udělá tabulka a ty to týmy si to rozdají o konečné 1 až 3 místo pojede se pouze jeden zápas každý s každým a mapy budou od organizátorů.

 

 

 

      2)Soupisky Clanů a přihlášení :

 

 

 

      a) CL přihlášeného clanu je povinen při registraci poslat kompletní soupisku svého clanu včetně všech loginů na email toptrackmaniacup@seznam.cz, nebude-li tomu tak, nebude povoleno hráči bez loginu jet první kolo Cupu.

 

 

      b) Soupiska obsahuje nick a login

 

 

      c) Do soupisky se dále uvádí kontakt na CL a ACL, adresa webu.

 

 

      d) Soupisku clanů je možno v průběhu Cupu upravovat ovšem s týdenním předstihem, což znamená, že nově registrovaný jezdec ( například v prvním kole )se muže zúčastnit až následujícího kola. Oznámení týden před neplatí pro změnu nicku při zachování loginu.

 

 

      e) Žádosti o doplnění nových hráčů pište na email toptrackmaniacup@seznam.cz , nově dopsaný hráč bude mít u loginu doplněno písmeno N pro lepší přehled, že se daného kola nesmí zúčastnit.POZOR na doplňování nových hráču přes icq nebo jiným stylem  nebude brán ohled a nebudou připsáni na soupisku od toho tu je email a hráč který nebude registrován pomocí emailu nebude přidán ani na soupisku!!!!!

 

 

      f) Dojde-li v průběhu Cupu ke změně nicku hráče, je tato změna povolena a je nutné toto nahlásit organizátorům pro předejití následným problémům při CW.

 

 

      g) Soupisku je nutno poslat  před zahájením Cupu.

 

 

      h) Přestupy a dopisování nových hráčů není možné po zahájení části PLAY OFF

 

 

 

      3) Termín CW a průběh, výsledky :

 

 

 

      a) Termín CW si domlouvají clany mezi sebou, pokud se nejsou schopni dohodnout, oznámí to organizátorům a ti vyberou náhradní termín, náhradní termín je možné stanovit jen jednou.

 

 

      b) Pokud se nedostaví clany ani v náhradním termínu bude výsledek zkontumován a oběma clanům do skóre  připsán výsledek 0:75

 

 

      c) Na soupeře se čeká od počátku CW 10 minut, v případě, že se soupeř nedostaví, udělejte screen a CW bude zkontumováno, přítomný clan vyhraje kontumačně 75:0.

 

    c1) Pokud se soupeř nedostaví, má přítomný clan povoleno odjest si tratě mezi sebou a rozdělit si tak body pro bodování nej jezdce turnaje.

 

 

      d) CW se jede ALL vs. ALL, proto si zajišťujte solidní hrací servery a server zajištuje clan uveden v programu jako první, ovšem clany se mužou mezi sebou dohodnout a zajištění serveru si prohodit, v případě nutnosti muže být zapůjčen server cupu, bude-li vytvořen.

 

 

      e) Minimální počet hráču pro odjetí cw je 3, v případě menšího počtu bude CW kontumováno.

 

      e1) Soupeři si jsou povinni navzájem překontrolovat přihlášene hráče na hracím serveru během CW, bude-li přítomen neregistrovaný jezdec, nebo jezdec s chybným loginem, je povinen opustit hrací server. Neučiní-li tak po výzvě a dál se bude účastnit CW udělejte screen, kde bude jasně vidět varování a login jezdce a CW bude kontumováno.

 

Dojde-li k dodatečnému zjištení porušení tohoto pravidla, nejdéle však 24 hodin po odjetí CW, bude také následovat kontumace. Po uplynutí 24 hodin po odjetí CW již není možné uplatnit nárok na kontumaci.

 

 

      f) CW probíhá v základních skupinách v modu TA s časem 6 minut.

 

 

      g) Bodování probíhá systémem 5,4,3,2,1 ( top5 ) a celkový počet bodů musí dosáhnou počtu 75.

 

     g1) při shodných časech dvou hráčů, rozhoduje celkové umístění na konci při vyhlášení vítězů

 

 

      h) CUTY jsou zakázány, v případě nejasností rozhodne organizátor.

 

 

      i) Po dokončení dané trati jste povinni udělat screen a po skončení CW posílá výsledky vždy clan, který je uveden v programu jako první a to výsledek s body obou clanů a svými screeny. Organizátor není povinen si výsledky zjišťovat na webech clanů.

 

 

      j) Výsledky se posílají na email Cupu tedy toptrackmaniacup@seznam.cz, do emailu napište konečný výsledek a body vašich hráčů i body hráčů protivníka a připojte screeny, v případě technických problémů, je možno poslat výsledek na ICQ organizátorů.

 

 

      k) Pokud tak clan uvedený jako první v programu neučiní do 24 hodin po odjetí CW, nebudou následně dopsány do tabulky soupisky body hráčům  prvího týmu, který měl poslat výsledek.

 

 

      l) Na pozdější reklamace nebude brán ohled, proto toto pravidlo striktně dodržujte, od organizátorů můžete očekávat totéž.

 

 

 

      4) Tratě :

 

 

 

      a) Jelikož jako i první ročník i tento bude zvláštní tím že mapy budou nasazovat přímo týmy.Jelikož se turnaj pojede vždy každý s každým dva zápasy(doma ,venku).Tak mapy budou nasazovaný takhle domácí tým, protože jak to chodí vždy domácí tým má výhodu nasadí do cw 3 mapy a hostující tým 2 při odvetě je to zas naopak.např. FCH vs Bug  FCH je domaci nasadi 3 a Bug pouze 2,odveta Bug vs FCH Bug nasadi 3 a FCH 2.

 

 

      b) Tratě budou vždy vloženy na web Cupu v nedeli a to v RAR archivu.

 

 

c) mapy na kolo posílejte vždy do soboty do 24:00 jinak vám mapy zůstanou  z minulého kola.Pokud někdo do prvního kola nepošle mapy  včas mapy dodá organizátor.

 

       d) zákaz map nadeo,lolek.

e) rozhraní map je  min 25 sek. a max  58 sek na mapu.

 

 

 

      5) Neslušné chování :

 

 

 

      a) Nadávejte si sami sobě, nadávejte si na tratě, jen to svědčí o vašem chování

 

 

      b) Je přísně zakázáno nadávat na adresu ostatní hráču a sprostá slova se nesmí používat na oficiálním serveru Cupu, pokud je vytvořen a na stránkách webu Cupu.

 

 

      c) Porušení pravidla nadávání na adresu soupeře bude trestáno stopkou proviněného hráče na 1 kolo, případně dle závažnosti se muže rozhodnout o jeho vyloučení.

 

      d) Porušení pravidla nevhodného chování na serveru Cupu a webu Cupu, bude trestáno stopkou proviněného hráče na 1 kolo, případně dle závažnosti se muže rozhodnout o jeho vyloučení.

 

  e) nadávky na organizátory  jak na icq ,serveru nebo na webu turnaje v diskuzi bude trestáno stop na 2 kola.

 

      6) Více účtů :

 

 

 

      a) Je zákázáno jet jednomu hráči za více než jeden clan v Top trackmania cupu, bude-li zjištěno, že jel jeden hráč za více clanů v TTC 2, bude vyloučen z Cupu.

 

 

      b) V tomto cupu je zakázáno jakekoliv hostování hráčů z jiných clanů. Clany jezdí jen sami za sebe. Pokud bude zjištěn hosting, bude hráč vyloučen a clan potrestán.Hosting jak z jiných týmu(Českých i mezinárodních) a nebo hráčů hrajících sami za sebe je také zakázano.Vyloučení hráčů  a přepočítání  cw ve kterých jel.

 

 

 

      7) Přestupy :

 

 

 

      a) Přestupy mezi clany jsou povoleny, platí zde stejné pravidlo jako pro nově dopsaného hráče viz  oddíl pravidel 2) Soupisky Clanů a přihlášení

 

      b) Pokud hráč přestoupí během Cupu k jinému clanu, budou jeho získané body z CW převedeny a nepřijde o ně. Tento hráč nesmí jed proti týmu ve kterém začínal turnaj a proti týmům v turnaji proti kterým už jel.

 

 

 

      Organizátoři si vyhrazují právo pozměnit pravidla dle situace a dění v Cupu, bude-li třeba.